Úvod » Novinky

Bolestná zpráva
2014
17
listopad

Dne 15.11.2014 nás navždy opustil můj milovaný Kerýsek. Zůstalo po něm pusto a prázdno. Budu Tě milovat navždy, lásko má, sbohem... Než se opět setkáme, běhej si vesele na těch věčných pláních spolu s ostatními, co nás už museli opustit.

Carmello di Capo Rizzuto
27.11.2006 - 15.11.2014

Štěňátka von Wiederholz
2013
06
duben

V chovatelské stanici v. Wiederholz se narodil vrh "I" po GRAFITTI von Wiederholz a FATUM des Terres de la Rairie. K zadání jsou štěňátka v barvě černé, skvrnité a šedý tygr. Více informací zde http://www.vonwiederholz.cz, kontakt [email protected]

PF 2013
2012
22
prosinec

Přejeme všem našim dvounohým i čtyřnohým přátelům krásné a klidné Vánoce plné rodinné pohody a do Nového roku hodně štěstí, zdraví a ať je ten "nový" rok lepší než byl ten starý ve všech směrech!

We wish our two and fourlegged friends Merry Christmas and happy New Year 2013!

Tlusťoch :-)
2012
05
prosinec

Hned po narozeninách jsme byli navštívit Danu Neumannovou na veterině a s hrůzou jsem zjistila, že Keryn pokořil magickou hranici 100 kg :-/. Pořád jsem říkala, jak nesmí přibrat, až mi to nějak uniklo. Teď má chudák můj špekáček tvrdou redukční dietu a pěkně při tom trpí :-), žádné svačinky, žádné piškotky a ještě po něm chtějí, aby se hýbal, v tomhle počasí, no uznejte, nemá on život pod psa?

6. narozeniny
2012
05
prosinec

Kerýsek 27.11. oslavil své již šesté narozeniny! Přejeme mu spoustu zdraví do dalších let, ať je tu s námi ještě dlouho!

eFkový Mraci
2012
26
listopad

O víkendu jsem se byla po dlouhé době mrknout na štěnda u Kláry Mráčků, má ještě volných pár černých a modrých dětiček. Fotky jsou v galerii, kontakt na Kláru na jejím webu: http://www.mraque.cz

Léto s dogami
2012
21
srpen

Jako každý rok, léto patří mezi nejaktivnější období, co se dogařských akcí týče.
Já jsem byla letos navštívit chovatelské stanice Quinc etc. A Norach, kde měli krásná štěňátka.

Na přelomu července a srpna jsme se s Kerýskem zůčastnili LVT v Záměli u Potštejna, i když už několikátý ročník pouze jako divák. I když letos chyběli některé táborové stálice jako Kyselovi, Řádovi, Müllerovi, Dubšíkovi a určitě i někdo další, zase přijeli noví dogařští nadšenci, kde je třeba zmínit především skupinu kolem Kláry Mráčků :-).
Tábor se jako každý rok nesl v přátelské atmosféře, kdo měl zájem cvičil, kdo ne jezdil po výletech nebo se válel jako my a bylo nám dobře. Fotky z tábora najdete ve fotogalerii.

Poslední víkend se konala Klubová výstava německých dog, letos opět ve Zbraslavi. Tento víkend pro mě symbolizuje konec léta a tím i dogařských akcí. Celá klubová výstava byla letos skvěle organizovaná, za což patří dík organizačnímu týmu. Já jakožto divák, který nevystavoval svého psa, jsem si výstavu maximálně užila, snad jen počasí nám přálo až trochu moc a spálila jsem se jako každý rok :-). Fotky z KV jsou už také k vidění v galerii.

Na začátku září plánuji zavítat na bonitaci v Brně, Eu.DDC do Polska a na konci září mi snad vyjde, jet se letos sama bez Kerýska, podívat a projít na Whitney cup Marušky Vaňkové.

"A" vom Zwiebelberg
2012
08
červen

V chovatelské stanici Vítka Žlábka se narodil vrh "A" vom Zwiebelberg. Narodilo se 11 žlutých štěňátek po rodičích Klasyk Korona Borealis x Aisha Beauty Eduvera.
Více informací zde: http://www.aishabeauty.estranky.cz.

SVP Mladá Boleslav
2012
01
květen

V sobotu 28.4.2012 jsem se byla podívat na speciální výstavě v Mladé Boleslavi, fotky jsou ve fotogalerii.

Jarní závod ND Velká Bíteš
2012
22
duben

21. 4. 2012 se ve Velké Bíteši konal Jarní závod německých dog. Protože to máme kousek, zajeli jsme už v pátek s Keroušem pozdravit dorazivší a Kerušák se prima vyblbnul s Dizzinkou.

Druhý den jsem sama vyrazila sledovat vlastní závod. Letošní ročník byl po delší době silně zastoupen. Celkem se zúčastnilo 15 závodníků.
Počasí celý den přálo, takže i když hlásili déšť, nám se vyhnul, ráno bylo zamračeno a chladno, ale na vyhlášení se proklubalo sluníčko.
Na celé akci panovala příjemná a přátelská atmosféra a já jsem po dlouhé době měla dobrý pocit z nějaké výcvikové akce. Spoustu lidiček jsem viděla po dlouhé době a byla jsem za to moc ráda.
Poděkování patří Ondrovi od Dizzinky za krásné diplomy a zařízení hlavního sponzora závodu Royal Canin. Jinak samozřejmě díky patří všem sponzorům a všem zúčastněným na organizaci závodu (především pak Jaromíru Jurčekovi).

Všichni závodníci se snažili a ne každý může být první, ale i tak jsem opravdu přála pěkné umístění Kačce s Vičím, protože na Vičínka byla radost pohledět při cvičení, stejně tak Zuzce s Leuškou. A konečně se předvedla i Zuza od Agnieszky, která vyhrála kategorii ZZO.

A zde už samotné výsledky závodu:
Rozhodčí: Alois Pouč, Figurant: Miloš Dundálek

štěňata:
1. Chagall v. Wiederholz

ZZO:
1. Byč Moze Drogocenna Zuza
2. Da Vinci z Modrého ráje
3. Grafitti von Wiederholz
4. Frída Bonoda
5. Desiré Silva Tarok
6. Carculca Vanella Bohemia
7. Bioy von Mraque
8. Abba Fantasy Eduvera
9. Bernadette de Beatrix Bohemica
10. Hombré Quincy etc.
11. Enya Estrella Bohemica

ZM
1. Kent Bonoda
2. Chad z Josefovských búd

ZVV1
Gaston Bonoda - nej stopa, poslušnost, obrana